| anonim_4396 a întrebat:

azi au fost zilele orasului si am deschis un subiect cu fata de care imi place doar ca am fost putin ametit deaorece inainte sa pornesc la carusele am baut putin cu prietenii destul incat sa ma ameteasca ce credeti a simtit alcolul deoarece am rasuflat cateodata catre ea, iar si maine o sa beau putin coniac ca si azi inainte sa pornesc, ce ziceti a simtit alcolul si sa mai beau maine? P.S sunt clasa a 5 a imi place doar bautura cateodata.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Normal ca a simtit ca ai consumat alcool si daca se repeta la fel o sa creada ca esti un baiat neserios ca sa nu spun altceva

| Wihox a răspuns:

Du-te draq!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Continua cu bautura, e ok. sunt curios daca ai sa ajungi sa dai bacul de cate ori o sa trebuiasca sa il dai pana iei.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Mai omule daca am luat putin nu inseamna ca nu iau bacul sau ceva de gen ca nu beau aproape deloc asta a fost prima data.

| LoLoBlue a răspuns:

Nu trebuie sa bei ca sa impresionezi fetele, in plus esti prea mic...

| anonim_4396 explică (pentru LoLoBlue):

Eu nu incerc sa impresionez fetele consumand alcol doar ca in ziua aceea era o atmosfera trista si ne-am gandit sa bem putin ca sa fim happy.

| And_8765 a răspuns:

Nu mai bea si a 2-a oara pentru ca dupa te v-a crede un betiv mai ales ca esti destul de mic si ca esti in clas a 5-a si incearca sa fii tu ca sa reusesti sa o cuceresti