| Pater a întrebat:

Am o sticla de Beefeater Gin, am baut foarte putin din ea si ma gandeam daca, acum ca am deschis-o, este afectata intr-un fel bautura? Sau pot sa beau linistit din ea si peste o luna?happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| StarMetin2 a răspuns:

Deci Pater orice bautura ai lua si ai deschiso o data nu o mai poti bea peste o luna fie ea si cea mai scumpa, sfatul meu beao toata sau daca nu poti ma inviti si pe mine e pacat sa-si piarda gustul ei bun si delicios.