| anonim_4396 a întrebat:

credeti ca daca am baut aproape jumatate de sticla de angeli cu cirese ce contine 15 la % alcool am fost afectat.Am baut aproape jumatate si dupa m-am simtit putin ametit dar nu eram beat, doar putin ametit cat de rau credeti ca ma afectat.Nu o sa mai beau niciodata am vrut doar sa experimentez

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Odata ce te-ai simtit ametit inseamna ca ai fost si afectat fizic! Ameteala iti trece daca faci un somn bun si alcoolul iese din sange in cca 24 de ore asa ca stai linistit! Bautura nu-i de tine! Bafta!