| AndreiCristi123 a întrebat:

Ce floare sa ii dau fetei pe care o plac? Ma gandeam la un trandafir alb, care stiu ca inseamna prietenie si sinceritate. Daca am gresit in afirmatia de mai sus, va rog frumos sa ma corectati si sa imi spuneti care are fi culoare perfecta pentru ea. Nu suntem impreuna, poate o sa fim, deocamdata doar prieteni. Multumesc anticipat, funda!

Răspuns Câştigător
| MMAV a răspuns:

Pai orice floare i-ai da unei fete... Pentru ea va lua o nuanta cel Putin diferita de semnificatia ei in mod normal de ce nu încerci o floare parfumata care sa aibă un miros plăcut si o culoare spre galben e doar o părere. Galbenul simbolizeaeza mai multe dar dc vrei sa ii spui si ca o iubesti ii piti dărui foarte bine o floare parfumata de culoare rosu sau si mai bine un crin alb da sa aibă miros... Ca orice floare e frumoasa in felulu ei dar dc are si miros... E mult mai apreciata indiferent de culoare! Acuma doar nu o sa ii dai o lalea neagra! NU Sa aibă miros da sa aibă di o culoare de la alb la rosu nu albastru verzui violet ok?

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Mai bine unul rosu, care exprima pasiune happy Doar o placi si probabil ca ai vrea sa fii cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general se ofera trandafiri rosii, dar poti sa ii oferi si unul alb, ar fi mai original.

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Un trandafir rosu, alb, important e sa-i oferi o floare. fetele apreciaza cel mai mult gestul pe care il faci. succes happy

| crystynyca960 a răspuns:

Daca nu sunteti impreuna indicat ar fi un trandafir alb cum ai spus tu. Eu as opta si pentri trandafirul roz care dupa parere mea est
e foarte elegant.

| AndreiCristi123 explică:

Multumesc mult tuturor, am sa optez pentru un trandafir alb.

| Anytzu a răspuns:

Ar trebui sa-i dai unul roz.