| mihai4000 a întrebat:

ce se intampla daca o fata face sex in perioada de ciclu?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul unor femei libidoul maxim se manifesta exact in perioada zilelor de menstruatie astfel ca doar aceasta este perioada in care simt nevoia de a face sex. Dupa terminarea menstruatiei libidoul lor scade continuu si la fel si dorinta lor de a face sex scade proportional cu indepartarea in timp de perioada de eliminare a menstrei putand sa dispara complet.Asa ca raspunsul se poate rezuma la aceea ca se poate face sex in orice zi a ciclului menstrual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face sex.

| NoRegretsxx a răspuns:

Poate murdari asternuturile sau nu. Poate avea orgasm sau nu. Poate ramane gravida sau nu. Poate avea dureri dupa sau nu. samd

| Dosa_Jolanda_1990 a răspuns:

In mod normal nu se intampla nimic, dar e neigienic si nici foarte sanatos din punctul meu de vedere.