| ilinka_9885 a întrebat:

big grin vreau sa ma ajutati intr-o problema, am o relatie cu un baiat de 3 luni si in ultimul timp nu ne intelegem cum ne intelegeam la inceput, el este ff gelos si cauta mai tot timpul subiecte de cearta si simt ca relatia asta nu isi mai are rostul...va rog sa imi dati niste sfatur! va multumesc anticipat :* big grin

Răspuns Câştigător
| CityOfSatan a răspuns:

Comunicarea e cheia. Poate e si el mai agitat in ultima perioada, intreaba-l daca are ceva probleme, si de ce s-a schimbat asa? Daca tineti unul la altul, veti trece si peste acest hop.Ai grija oricum, sa nu te lasi condusa de NICIUN baiat, never, pentru ca tu nu sti niciodata el ce face in timp ce tu stai cuminte si iti respecti promisiunile cum ca nu il inseli si din asteahee heePrea putini se mai tin de cuvant si isi respecta iubita.Si prea putini spun NU, am prietena, atunci cand altele se baga in seama. Oricum, fa ce simti, dar nu te lasa! Fi cu capul pe umeri! MAi sunt baieti! Succes:*!

| ilinka_9885 explică (pentru CityOfSatan):

Iti multumesc ff mult pentru sfat :* big grin

| CityOfSatan a răspuns (pentru ilinka_9885):

Oricand cu placere>big grin

| CityOfSatan a răspuns (pentru ilinka_9885):

Iti doresc succes in ceea ce ti-ai propus sa faci mai departe cu relatia ta>big grin

| ilinka_9885 explică (pentru CityOfSatan):

Oricum cred ca alegerea care am facut-o a fost destul de buna... sperwinking asa o sa fie mult mai bine pentru amn2

| CityOfSatan a răspuns (pentru ilinka_9885):

Sa inteleg ca i-ai dat liber?happy

| ilinka_9885 explică (pentru CityOfSatan):

Da...dar ne-am impacat inapoi si am clarificat anumite situatii big grinwinking oricum iti multumesc mult pentru ajutor :*

10 răspunsuri:
| loOveeep a răspuns:

3 luni? uite parerea mea este sa incerci sa consolidezi relatia daca il iubesti, daca nu incearca sa te indepartezi, depinde de sentimente asta. adica faptul ca e gelos reprezinta faptul ca te iubeste si nu vrea sa te piardabig grin!

| ilinka_9885 explică (pentru loOveeep):

Da dar....gelozia lui duce la extrem uneori si nu intelege anumite chestii...si relatia nu mai e cum era odata sad

| BissiBee a răspuns:

Pai eu spun sa vorbiti si daca vezi ca nu mergea ar trebui sa va despartiti, nu merita sa stai cu cineva care nu te respecta:*

| ilinka_9885 explică (pentru BissiBee):

Cam asa ceva... oricum am sa tin cont de sfatul tau mrs sweet :* big grin