| Andrei532 a întrebat:

Daca am penisul la 12 ani 7cm in stare de erectie credeti ca este normal? Sa ma duc la un doctor? Dau Funda! Astept raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| best78 a răspuns:

Penisul unui baiat/barbat se dezvolta pana dupa varsta de 20 de ani.Deci daca la 12 ai 7 si in erectie ai toate sansele ca la 20 sa fie de 30 si ceva si tot in erectie.
Pe el fetelor!

8 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Da,penisul e normal! tu esti anormal! si trebuie sa fugi repede la doctor, e bai!

| EUBMV89 a răspuns:

De ce nu ar fi normal? Chiar nu vad motivul. Inca mai ai mult de crescut. happy

| Andrei532 explică (pentru EUBMV89):

Cam jumatate din clasa mea au peste 10 cm si nu prea am cu ce sa ma mandresc...

| EUBMV89 a răspuns (pentru Andrei532):

Stai linistit ca pana la 22 de ani (cand se opresc barbatii din crestere) tot sa iti creasca. Nu iti face griji fiecare are un metabolism diferit, eu pre exemplu la 12 ani eram mica si grasa si la 16 deja eram mult mai inalta si slaba. Asta depinde de corpul fiecaruia. Sa iti faci probleme pe la vreo 19-20 de ani in colo nu acum.

| VreauTilifon a răspuns:

Du-te la un macelar si spune-i sa-l execute ca nu-i normal de loc!

| axesmq a răspuns:

Si eu am 12 ani si nu mi s-a intamplat asta pana acu dar eu cred ca ar fi cazu sa te duci la un doctor

| Ruffneck a răspuns:

Eu am 13 ani si il am de 12 cm -.-"