| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex anal cu o fata si ejaculezi inauntru poate ramane gravida?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Anusul este făcut să elimine, NU să primească.
Cea care practică acest "SPORT ANAL", nu știe să se respecte, este bătaia de joc a lui.
Pa, pa.

| Maryse a răspuns:

Nu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| ywar a răspuns:

Nu, normal ca nu! dar ai grija ca sexul anal are asociate riscurile cele mai mari de a contacta BTS [boli cu transmitere sexuala]. Prezervativ obligatoriu!

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

NU! Poti sa ejaculezi cat vrei in anus, ca nu ramane insarcinata. Ai grija, sexul anal fara protecte e periculos...

Pentru a ramane gravida dna/dra e nevoie de penetrare vaginala si ejaculare.

| GreenBubble a răspuns:

Nu...straight face

| adybutterfly a răspuns:

Aparatul reproducator la femei este in vagin si nu in anus!

| UngUrU777 a răspuns:

straight face Daca e in vagin sunt toate sansele!

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Salut, pai la femei aparatul producător se numește "Vagin" nu "Anus" laughing)

| BlackFlowerzBoy a răspuns:

Nu BoSS..Nu ramane gravida.

| MadaLik3 a răspuns:

Pe ce lume traesti?

| JusstTymo a răspuns:

Nu dar trebuie sa ai grija ca poti lua o gramada de boli fara prezervativ