| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Daca ma sarut cu o fata inseamna ca sunt impreuna cu ea sau trebuie sa o intreb daca vrea sa fim impreuna? Vreau raspunsuri serioase! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca va sarutati mereu, se considera ca aveti o relatie. Daca s-a intamplat doar o data, atunci nu consider ca se intelege ca aveti o relatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa o intrebi inainte sa o saruti, ca sa nu primesti vreo palma peste ochi.

| Catrice a răspuns:

Nu știai ca rămâne gravida de la săruthee hee surprise

| Gabriel2424 a răspuns:

Probabi ca ai intre 12-15 ani, daca pui o intrebare de genul, daca si ea a vrut asta inseamnă ca te place, poți sa o intrebi daca vrea sa fiți impreuna si asa afli sigur chiar de la ea.

| DumlaDumlaDa a răspuns (pentru Gabriel2424):

Am confirmarea din partea ei ca ma place.