| zanazanelor_2381 a întrebat:

TPU!

Eu sunt impreuna cu un coleg de clasa. Vreau sa ma sarut cu el! Cum se saruta cu limba? Va rog frumos!, vreau raspunsuri serioase...

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| angelkissing a răspuns:

Poi iti dau niste sfaturi mai marunte dar bune : ai grija sa nu va atingeti dinti (doare), imital pentru ca nusti sa saruti,deschide gura cat enevoie nu o tine inchisa, relaxeazati muschi fetei, nu sta incordata, nu te gandi sa iasa bine ci lasata purtata de val, inchide ochii ( nu e obligatoriu dar va fi mai frumos asa), nu lasa saliva in gura partenerului.Cam atat sper ca te-am ajutat. Funda?! big grin

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Bagai limba in gatlove struck o sa-i placalove struck muscal de limba love struck

| chelie91ptm a răspuns:

Tiki-taka barcelona in guritsa lui

| chelie91ptm a răspuns:

Te mai poti uita la limba de la ceas cum se misca, exact la fel o sa faci si tu

| ValentinP a răspuns:

Pai mai intai icepeti prin a va "apuca" unul celuilalt buzele, apoi le lingeti, dupa care incepeti sa va "frecati" varfurile limbilor intre ele...atentie sa nu scoti limba prea tare sa ii ajungi pana la amigdalelaughing l-ar putea speriahee hee

| PatiiiixD a răspuns:

Serios iti spun ca ii o intrebare tampitastraight face la care nu am de gand sa raspundstraight face