| bastinas200 a întrebat:

Daca partenera mi-a facut sex oral cu ejaculare in gura, apoi ne-am sarutat si dupa i-am facut si eu sex oral, exista posbilitatea ca o cantitate sufiecient de mare de spermatozoizi sa ramana pe buzele sau limba mea si sa ajunga la ea in vagin astfel incat sa creeze o sarcina nedorita? Rog seriozitate in raspunsuri.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prost esti bre, nu, nu are cum.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu...
Nici nu stiu ce sa mai zic :/

Pana gasesc eu cuvintele... stai linistit, NU exista absolut nicio sansa sa ramana insarcinata.

| Sofer a răspuns:

Nicio șansă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosti am mai vazut.Dar ca tine nu.Cum sa gandesti asa, mai? Nu, nu exista nicio sansa!

Răspuns utilizator avertizat
| Catalin77945 a răspuns:

Nici macar o sansa

| BuBBlesykeSs a răspuns:

S a inventat apa...

| Stonehard a răspuns:

Nu mai despica firul in 4. Voi credeti ca o femeie ramane asa usor insarcinata?

| Ggpen a răspuns:

Ai inghitit?

| Popescu_Alex_2003 a răspuns:

Sansele sunt nule deoarece spermatozoizii au intrat in contact cu saliva ta si acestia mor in contact cu astfel de fluide asa ca stai linistit mai important e sa nu fii luat hiv.