| OnlyOlly a întrebat:

de cam 2 luni de zile vorbesc aproape zilnic cu fata de care m-am indragostit. am mai iesit cu ea dar doar atunci cand erau si prietenii ei cu ea afara. vineri o sa ies numai eu cu ea. intrebarea mea este: ar fi bine sa o intreb daca vrea sa incepem o relatie, sau este prea devreme? daca este bine sa o intreb, cum formulez intrebarea? unii prieteni mi-au spus ca ar fi bine sa mai astept. altii mi-au spus ca daca mai astept e posibil sa intru in friend zone.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In doua luni nu i-ai spus ca o iubesti? Inseamna ca sunteti doi timizi care nu stiu sa lege doua vorbe cand va intalniti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai întâi vezi cum decurg lucrurile la întâlnire și o să vezi atunci dacă e cazul sau nu. arată-i că o placi și vezi cum reacționează.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu o intrebi, ii spui! Nu e sondaj, e seductie! "Violeto, esti o fata misto si mi-ar face placere sa ducem asta la nivelul urmator", urmat de un sarut. Totusi as zice sa iesi de 2 ori numai tu cu ea.Vezi ce semnale iti da si in functie de asta iti alegi momentul