| OnlyOlly a întrebat:

de cam 2 luni de zile vorbesc aproape zilnic cu fata de care m-am indragostit. am mai iesit cu ea dar doar atunci cand erau si prietenii ei cu ea afara. vineri o sa ies numai eu cu ea. intrebarea mea este: ar fi bine sa o intreb daca vrea sa incepem o relatie, sau este prea devreme? daca este bine sa o intreb, cum formulez intrebarea?

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Ce ar fi sa nu intrebi nimic?
Daca a acceptat sa iasa cu tine exista o sansa sa si doreasca acelasi lucru ca si tine,sau poate vrea s o ****, sau poate tac tu e bogat si vrea bani.
Nu stiu tu, dar mie mi se pare mult mai placut sa vad cum lucrurile merg asa cum imi doresc, fara sa am o garantie, fara sa semnez un contract teoretic

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

N-o intreba, mai iesi de vreo 3-4 ori cu ea inainte si apoi incearca s-o saruti si vezi cum reactioneaza. Nu grabi lucrurile, e mai frumos asa.