| t1234567 a întrebat:

Salut, TPU!
De vreo 2 luni ma doare testiculul drept si aceasta durere se prelungeste pana in partea inferioara a abdomenului.
Durerea apare de obicei cand merg o perioada mai lunga de timp.
Ce credeti ca as putea avea?
Mentionez ca am aproape 16 ani si ca am o dezvoltare intarziata.
Scuzati categoria

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic, sanatate

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce bătaie de joc ai in tine, ce ai frate, cine esti tu? Si fetei cu problema la sîn, te ai luat si de ea asa aiurea, daca chiar nu ai un raspuns folositor, du-te mă nene si culca te, nu mai consuma curentul sa scrii prostii, parca esti un moș de 90 de ani ciufut căruia nu i convine nimic, lumea are dreptul sa intrebe, ca nu te intreabă nimeni fix pe tine p...lea de la oi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Ai stat 2 luni făra sa te vada un medic? Nu mai sta asa, luni dimineata mergi la cabinet la medicul tau de familie, cere i trimitere la specialist, spune i medicului de familie ce te doare,, ca sa stie el unde sa ti dea trimitere, mergi cu unul din parintii tai, sau frate /soră mai mare ca sa te bage doctorul in seama si sa te rezolve cu trimiterea. Dar durerea a apărut brusc sau in timp? De la ce? poate nu e de la testicul, poate ai apendicită si durerea rezonează spre testicul. mergi luni la doctor nu sta asa.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la medicul de familie, explica-i fenomenul si acesta te va trimite la un specialist in problema descrisa de tine.