| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Deci : Problema sta in felul urmator: Mie imi place extrem de mult de un baiat din clasa mea(Cristi). Are niste ochii irezistibili de draguti. Este un baiat foarte de treaba dupa cum se comporta cu colegii mei. Vreau sa zic ca e genul SIMPLU : nu are calculator sau net, e mai timid la fel ca mine, nu vorbeste urat ca altii baietii etc. Intrebarea este : Cum pot sa ii atrag atentia si sa ma placa? Pentru ca mai este o colega care invata putin mai bine ca mine si cred ca de ea ii place. Apropo, sunt in clasa a 6a. Si inca ceva. El in pauze sta mai mult pe afara, adica imediat ce se suna a si iesit afara.Nu sta deloc in clasa. Sa merg sa stau mai mult pe langa el sua cum? Stiu ca e cam complicat, dar va rog raspundeti-mi la intrebari.Si nu radeti de mine!
P.S: NU VREAU LINKURI!

Răspuns Câştigător
| myrko a răspuns:

Eu as zice sa-i lasi asa un biletel ascuns in care sa scrii de ex: un pup dulce de la o admiratoare secreta sa vezi cum reactioneaza dupa vezi ce decizie iei.

3 răspunsuri:
| Valy93 a răspuns:

In primul rand, nu vreau sa fiu rautacios, dar in clasa a 6-a eram la fel. Cu mingea, nici prin cap nu imi trecea sa am vreo relatie. Dar ca sa te ajut, te informez ca, din proprie experienta ca baiat, o fata indrazneata care spune ce vrea, este mereu vazuta cu ochi buni. Baietilor le plac fetele cu tupeu, sa fie deschise la subiect. Daca iti place de el, nu mai fi timida. Spune-i, stai pe laga el. Arata-i ca ai tupeu, dar nu tupeu din ala in care sa-l sperii. Du-te la el si spune-i "te plac!". Acum problema este daca si el te va placea tongue. bafta, ce sa zic... fii indrazneata!

| Happyintotdeauna37 explică (pentru Valy93):

Uite un raspuns bun. Mai astept pana maine sa vad ce raspunsuri mai primesc. Poate ca tu vei primi funda. Nu se stie.

| Valy93 a răspuns (pentru Happyintotdeauna37):

tongue