| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce esti dezvirginata te doare burta? Daca da la ce interval de timp dupa contactul sexual? Se poate imediat dupa contactul sexual? Multumesc, funda!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, daca contactul sexual nu e violent si ai varsta potrivita (peste 17 ani si jumatate), nu exista nici un motiv sa ai dureri de burta.

| Aasdfghj a răspuns:

Nu. laughing Poate iti vine menstruatia.

| Anonim991 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Tocmai ii trecuse.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Anonim991):

Atunci poate a mancat ceva naspa. Nu are cum sa o doara burta de la dezvirginare.

| SkyPilot a răspuns:

Burta cel mai probabil nu o doare de la contactul sexual. E posibil sa o doara ovarele de la "efortul" la care a fost supusa zona respectiva happy

| byancaa13 a răspuns:

Nu.

| MiraZyauj a răspuns:

Depinde de varsta fetei.; d

| Jupananr1love a răspuns:

Cati ani are prietena ta? Eu personal nu cred ca se poate dezvirgina prlentru ca ai penetrat-o cu doua degete... Depinde de flexibilitatea himenului.

| Anonim991 a răspuns (pentru Jupananr1love):

Are 18 ani. Mentionez ca nu i-a curs sange