| anonim_4396 a întrebat:

dupa ce ma masturbez si ejacuez mi se umfla un pic in capul penisului unde urinez e ceva de ingrijorat? poate sa fie de la ata oare? am avut cateva relatii intime dar protejate si nu cred ca mi s-a rupt ata ma cam ingrijoreaza acea mica umflatura din capul penisului dau funda sad

Răspuns Câştigător
| alin1317 a răspuns:

1.Daca ti se rupea ata, iti curgea sange.
2.nu este nimic ingrijorator, mi s-a intamplat si mie in trecut dar mi-a disparut repede
Esti ok. Funda?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ciprian, eu ti-am mai raspuns la cateva intrebai. Imi permit sa-ti raspund si acum. La un medic urolog ai fost? Daca nu ai fost, pana ajungi incearca si te lasa de masturbat. S-ar putea ca si masturbarea sa fie o cauza a problemelor pe care le-ai prezentat.

| DroGhys a răspuns:

Uite o intrebare la care nu stiu exact sa raspund. Dar nu cred ca este o problema grava. In legatura cu ata nu e obligatoriu sa se rupa. La unii se rupe, la altii se intinde. Eu am avut multe contacte sexuale si acum o am si nu ma deranjeaza cu nimic. Cauta pe net in legatura cu umflatura aia.