| Dony20 a întrebat:

Numele meu este Daniel am 24 de ani si in urma cu 3 zile am avut relatii sexuale protejate cu cateva fete la intervale de cateva ore!
Am observat a 2 a zi ca pe partea stanga a penisului exista o mica umflatura (ca o vena umflata) si daca dau cu mana in zona aceea simt pe piele ca un rid asa (nu mai este fin ca in cealalta parte) pare ca o vena umflata pe interior dar nu se vede.
Mentionez ca nu doare deloc decat daca apas in acea zona.
Ce poate fi?
O vena umflata sau este posibil ca sa se fi rupt pielea penisului pe interior si daca da, se vindeca? Sau ma afecteaza pe viitor?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cat te-a costat efortul ăsta?

| darrio2007 a răspuns:

P.S. In ianuarie anul trecut aveai 22 de ani. Cresti ca Fat-Frumos, 2 in 1?

| corbulalbrosu a răspuns:

Analizand ceea ce ai descris in prezenta intrebare se poate aprecia ca de fapt/in realitate NU s-a produs niciun fel de afectiune de natura medicala. Este absolut normal sa apara pe suprafata fiecarui penisului o retea vasta de vase de sange de diferite grosimi intre care unele pot fi mai umflate si evidente. Sanatatea!

| Ely1234567 a răspuns:

Mergi la medic

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Ia o mai usor armasarule laughing)