| TheNex7 a întrebat:

este o fata pe care o plac de 2 ani si as vrea sa o invit sa iesim, dar as vrea sa-i spun in fata nu pe messenger, dar intotdeauna e cineva cu ea si nu pot sa-i spun, ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| cristi10grei a răspuns:

Pe bune coane? hai ma ce nabi o ei frumos de o parte si sa fi direct simpu si la obiect, ai grija sa nu te balbai

| Kingsley a răspuns:

Sa aștepți să o prinzi singura.

| Ara997 a răspuns (pentru Kingsley):

N-auzi ca o place de 2 ani? cat sa mai astepte? inca 2 / ca il vad in stare.

| AndCat26 a răspuns:

Pai pur si simplu cand o vezi si e cu cineva sa o.iei de.o parte si sa.I spui.