| KasdfghjNY a întrebat:

happy eu am 13ani, si niste fete(6 fete)toate de 13, se iau in vorba cu mine, unele imi mai cer sapcha hanoracu si nu ma lasa pana nu le dau. mie imi place de una dintre ele, dar care se comporta mai indiferent.credeti ca ma plac? si cum pot s-o fac pe fata care se poarta indiferent sa ma placa? funda+vot la toti.

5 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Salut. E asta depinde de stilul tau, noi nu putem sa iti dam asa de multe indicati, dar totusi incerca sa o mai bun cu ea, sa ii arata ca iti pasa de ea, si poate poate.
Succes.
Ciaohappy

| dyav0litza a răspuns:

Tot ce-i posibil dar faptul pentru care e mai indiferenta eu cred ca este pentru ca nu ii la fel ca celelalte si ea nu prea este de acord cum te trateaza...cheam-o intr-o zi pe afara la un suc vedeti voi

| Insomnii a răspuns:

Noi fetele suntem mai imprevizibile (cel putin asa sunt eu). si mia imi place de unu ( dar si el pe mine)si tot il tachinam ii mai luam lucrurile si chestii din astea pana cand m-am plictisit si l-am intrebat dac vrea sa fie cu mine si a acceptat. relatia a durat cam 1 an dupa care eu am plecat in Italia si nu ne-am mai vaz pana acum doi ani si el inca ma mai place dar eu nu stiu. asa ca atargei atentia fetei fii mai gentil cu el si chestii din astea si totul va fi bine. :*

| KasdfghjNY explică:

Am intrebato acum 2luni, si a zis putin dar nu ft...

| KíÐÐα a răspuns:

Si eu eram de felul meu mai indiferenta cand baiatu' pe care'l placeam era inconjurat de fete big grin cred ca normal happy
Cred ca te place happy si poate prin asta, arata ca e diferita de celelalte.
N'ai decat s'o intrebi daca nu vrei s'o pierzi!
Succes
>big grin