| anonim_4396 a întrebat:

Eu am o fata de 13ani care o plac ea are alt prieten care este cu bani.
nu stiu cum sa o fac sa ma placa pe mine si nu pe el.
eu am12ani.

8 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Esti inca mic, nu ai ce sa-i faci, ea decide singura pe cine sa aleaga

Răspuns utilizator avertizat
| BlackAngel23 a răspuns:

Hey seaus eu zic sa o lasi pe fata aia cel mai bine daca ai zis ca prietetnul ei e cu bani ...treaba e ca profita de el si nu as vrea sa profite si de tine sunt fata si stiu asta da ca ai zis ca pr ei are bani numa deeaceea la luat. cauta alta fata crede-ma ca iti va fi mai bine nu iti vreau raul dar ar fi cel mai bine cauta o fata sa te placa asa cum esti nu starea financiara

| Aiicha a răspuns:

Deci sa inteleg ca tu care ai 12 ani esti tatal unei fete de 13ani, si esti gelos pe prietenul fiicei tale...Hmmm incurcata treaba...Stii cum se rezolva asta? Mai treci si tu pe la scoalawinkingMerge garantat!

| p1nk a răspuns:

Fetele in general se uita la baieti mai mari deci nu prea ai sanse cel putin din cate vad eu la liceu...totusi Poate daca te duci putin pe la Mall iti faci freza si o impresionezi o sa-i atragi atentia.

| miky_4769 a răspuns:

Invata sa scrii corect in lb romana

| Ghost_2224 a răspuns:

"Eu am o fata de 13ani "
Cum e posibil?!laughing

| smsamif a răspuns:

Nu stiu. depinde de fata intreab-o cand e singura despre el si vezi ce ti spune... din pacate nu poti face nimic iar daca vrei sa nu fii batut nu mai incerca... TI AM SPUS : DEPINDE DE FATA