| Ioanbosss a întrebat:

Fostei mele iubite care acum e intr-o relație i-am dar o scrisoare in care ii ceream sa ma ierte.Ce ziceti am procedat bine? Dau funda :-) :-) :-)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Un proverb zice asa : "incercarea moarte n-are...dar uneori nici nu e la mare cautare ". Urmarile le vei vedea/auzi.

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu ai procedat bine! avand in vedere ca este deja intr-o relatie.

| Doub a răspuns:

Ehh, măcar acum ştii că ai făcut tot ce a ţinut de tine.

| peperonies a răspuns:

Absolut deloc.

| e1xtz a răspuns:

Daa 'Bosss', dar cum sa nu, mai ales ca este si intr-o relatie.

Mai bine de atat nici ca se putea sa ii iasa...se afla intr-o relatie bine mersi iar 'fraierul' dinainte, pardon fostul, ii demonstreaza chiar in scris 'cum ca' ii curg mucii dupa ea.

| Ioanbosss explică:

Aveti dreptate