| ClaudiuGoosty a întrebat:

iarasi va scriu.Intre noi doi a fost o poveste lunga de 2 ani de dragoste.Nu mai stau sa va spun ca am scris de mai multe ori.Am vorbit cu ea, si a spus ca si-a pierdut interesul de tot.Ca vorbeste cu alti baieti. Vreau niste sfaturi.Cum sa o fac sa o interesez iar? Cum sa o uit? Ea este genul de fata care imi place mie si care este cam "rara", adica nu prea sunt fete ca ea.Ea nu e ca altele care au relatii de 1 saptamana sau care umbla dupa bani.Ea e cuminte, cum sa zic.Si nu prea sunt fete ca ea dragute.Am mai vazut dar din vederi prin oras.Nu mai cunosc pe altcineva ca pe ea.

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate ca s-a saturat de unele lucruri lasa-i putin timp sa isi revina si lasa-ti si tie timp concentreaza-te pe tine vezi ce vrei ce poti schimba la tine cum poti deveni mai bun. Apoi baga-te in seama cu ea.

| sweetangels a răspuns:

Stai putin...si-a pierdut de tot interesul? Sa stii ca oamenii evolueaza. Daca tu esti genul care ii ofera doar vorbaraie goala si plimbari pe bulevard, probabil de asta nici nu-si mai doreste sa stea cu tine si se orienteaza catre altceva mai bun si care, de ce nu, sa ii ofere si bani. Oricum, din ce zici nu cred ca mai are sentimente...atunci dupa ce sa mai stea? Ce motiv ar avea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetangels):

Banul e la putere zilele astea nu ai ce ii face.

| sweetangels a răspuns (pentru anonim_4396):

Cerere si oferta...sex contra cascaval (pana si in casnicii unde sotul ia la hotie casa si masini)

| NoRegretsxx a răspuns:

E cea mai "cuminte" si "rara" daca isi pierde interesul dupa doar doi ani de relatie. Daca are peste 25 de ani, da e rara ca nu umbla dupa bani. Daca e pustoaica...vei vedea mai incolo cum sta treaba...sa mai creasca nitel.