| ormenisand a întrebat:

Imi place de o colega de clasa, dar nu stiu cum sa o fac sa-i placa de mine. Gen nu sa o oblig. Sa-i fac o impresie buna, cum sa ma comport etc. Help?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Salut-o si zambeste-i de fiecare data cand o intalnesti. dupa 1 saptamana, intra in vorba cu ea si vei vedea daca te place sau nu.
Daca ramane sa vorbeasca cu tine, inseamna ca te place si poti chiar sa o inviti la un suc, sau la un film.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu ai mai avut niciodata o prietena?straight face Comporta-te frumos.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

De ce te mira? Eu am 20 si n-am avut, el abia are 15. Mai sunt si fraieri ratati ca mine care trece tineretea pe langa ei si din anumite motive nu-s in stare sa-si faca o prietena.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Da si tu niste detalii despre tine mai intai

| ormenisand explică:

15 ani avem amandoi