| Laur001 a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu sa cuceresc o fata de la ascoala ea are 11 ani eu am 12 si...mi-a spus o colega de clasa ca ei ii place de mine dar eu nu stiu cum sa ma comport in preajma ei funda pentru cel mai buna raspuns si cel mai rapid:d

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca nu stii sa te comporti in preajma ei inseamna ca nu ai ce cauta acolo. Daca esti de alta parere, atunci o poti invita la o cofetarie.

| AriantheLissa a răspuns:

Pai,oricum ai zis ca ea te place, nup?"?
Daca te place inseamna ca te accepta asa cum esti. Uite un sfat, trebuie sa te comporti amabil si dragut ca sa o cuceresti si mai mult. Daca e sa va cuplati, sa aveti casa de piatra! Bye!

| Laur001 explică (pentru AriantheLissa):

Mdea...pai asa am auzith o prtna k ea ma place si nu stiu cum sa-i zic

| AriantheLissa a răspuns (pentru Laur001):

Spune-i fix in fata! Crede-ma e mai usor sa ii spui decat sa tii asta in tine! Daca esti timid gasesti o cale sa ii spui dar nu fata in fata, poate prin SMSlaughing