| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o colega de clasa, dar sunt destul de sigur ca nu ma place, adica nu ma baga in seama, iar cand i-am trimis cerere pe facebook nu mi-a acceptat-o. Un prieten, tot coleg de clasa i-a trimis cerere ca sa vorbeasca cu ea de ce nu imi accepta, dar nici lui nu i-a acceptat.
Intrebarea mea este daca as putea sa o cuceresc si cum?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Probabil ca nu. Poate are deja pe cineva sau pur si simplu nu te place.
Nu faci nimic daca o bati la cap si incerci pe diferite cai. Vei fi etichetat drept disperat si poti avea dificultati si cu alte fete in viitor. Mai bine te orientezi catre alta fata.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu cred sa ai vreo sansa reala, mai mult ca sigur ii place de cineva. Poate la fel de bine sa nu fii modelul de baiat dorit de ea.

| neutrino a răspuns:

Fata nu este interesata de tine si tu trebuie sa-i respecti decizia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cautati alta fata asta nu te place! tongue

| Sorinel12354 a răspuns:

Daca nu te cunoaste arata-i ca esti baiat bun politicos fa-o sa rada in clasa intrra in vorba cu ea vezi ce o intereseaza si fate ca si tie iti pase de ceea ce ii pasa ei o sa deveniti usor usor prieteni si apoi este ma simplu sa ii propui sa iesiti la un suc la o cafea sa va cunoasteti mai bine