| SpeșălGirl a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Ieri am chemat un baiat cu care vorbesc pe facebook in oras si a zis ca vrea. acum, l-am intrebat ce mai face si nu imi raspunde.Nici nu da seen.Dar se vede ca intra si iese de pe facebook, si inca nu am planificat la ce ora ne vedem, deci daca nu imi raspunde s-a dus cu intalnirea.Am facut un cont de facebook pe care i-am trimis cerere,sa vad daca accepta si sa imi dau seama daca nu ma baga doar pe mine in seama, insa nu a acceptat-o.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Să nu mai fii așa disperată.

| SpeșălGirl explică (pentru T0T):

Sunt doar pentru ca imi doresc sa fiu foarte mult cu el si daca nu raspunde nu o sa putem iesi maine.

| T0T a răspuns (pentru SpeșălGirl):

E clar că nu este interesat. Dacă era ți-ar fi răspuns, indiferent de situație. Ceea ce ar fi trebuit să deduci din răspunsul meu este faptul că nu ar trebui și nu merită să pui suflet pentru niște persoane cărora nu le pasă. Îți vei face mai mult rău așa. De acum gestionează mai mult vorbele, gesturile unor persoane, judecă. Asta te va ajuta să eviți pe cât posibil dezamăgirea. Te vei da cu capul de sus, nu este om care să nu se dea într-o viață, dar important este cât de tare va avea loc impactul. Nu sunt vorbe pe care aș vrea să le aplici doar în acest caz, ci în toată viața.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așteaptă