| TechnoCocktail a întrebat:

Imi place de o fata din liceu si as vrea sa fiu impreuna cu ea cand trece pe langa mine se uita fix la mine si imi zambeste. O data m-a ciupit a trecut mi-a zis buna si mergand a ramas cu privirea la mine. Ea a fost impreuna cu un baiat bun prieten de-al meu in clasa a 11-a 5 zile dar s-au despartit nu stiu dc.As vrea sa-i cer idul pe facebook si sa vorbim. Ce subiect as putea sa discut cu ea astfel incat sa ii dau de inteles ca o plac? Credeti ca ar fi ok s-o intreb de ce nu mai e impreuna cu baiatul ala? Va multumesc Dau funda!

1 răspuns:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai.te cam place! Cere-i id-ul si vorbeste cu ea. Bate-i si tu niste apropouri, intreab-o de ce s-a despartit de baiatul ala, intreab-o daca are prieten. Bafta :*