| Fightthepower a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare decat mine cu 1 an. Invata la aceeasi scoala cu mine. Decate ori ma uit la el observ ca se uita la alta fata. Nu prea ma baga in seama si asta imi da de banuit. Oare Nu ii place de mine? Mi-e rusine sa il intreb. Voi ce ziceti sa fac?
Cel mai folositor raspuns Primeste Funda laughing)

Răspuns Câştigător
| stefffy a răspuns:

Daca se uita la o alta fata sigur te place pe tine. E clar ca are sentimente puternice fata de tine.Eu te sfatuiesc sa te duci la el sa. i zici sentimentele mai ales daca zici ca va cunoasteti.Baga-te in seama mai mult si fai si tu anumite propuneri. If u know what i mean.

6 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Nu cred ca ii place de tine, probabil nici nu te prea cunoaste.Nu e de ajuns sa te holbezi la el pentru a-i atrage atentia, cel mai bine ar fi sa te duci la el si sa conversezi. E o megaultraprostie sa-l intrebi daca te place, mai mult ca sigur rapunsul lui va fi negativ si te vei simti prostwinking asa ca mai bine ai rabdare

| Fightthepower explică (pentru EmaEmax):

Chestia e ca ma cunoaste foarte bine happy Stam pe aceeasi strada si Pana anul trecut Vorbeam chiar foarte mult cu el. happy

| mat31new a răspuns:

Nu inteleg cum puteti voi sa deduceti ca un baiat te place cand el iti arata clar ca nu vrea sa te vada laughing

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Daca nu i-ai atras atentia in vreun fel nu vad ucm te-ar putea placea.
tie un-ti place de el ca persoana, ci doar aspectul lui exterior.baga-te cu el in seama ca sa-ti poti da seama.

| ElDictator a răspuns:

Pai, daca pana acum nici macar nu te-a bagat in seama singuru lucru care poti sa-l faci e sa te bagi tu in seama cu el si sa vezi cum reactioneaza
Daca o sa te caute ulterior, inseamna ca te place, daca nu, insamna ca nu-l intereseaza.

| GeorgicaMoldoveanu a răspuns:

Incearca sa-i sugi scula.