| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,imi place mult de o fata,dar nu i-am spus ce simt pentru ea pentru ca s-ar putea ca si ea sa ma placa,se uita la mine in ore,imi zambeste si imi spune mereu pa cand plec.Voi ce spuneti ma place, si daca da ar trebuii sa ii spun eu ca o plac sau sa o aștept pe ea?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Poate sa te placa doar ca prieten. Tu nu ai nimic de pierdut, spune-i ce simti pentru ea. Baiatul face de obicei primul pas.

3 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Daca iti spune pa nu inseamna neaparat ca te place... poate e doar amabila
Oricum ar trebuie sa porti o discutie cu ea, spune-i ce simti, chiar daca nu simte la fel te vei simti mai usurat happy

| grab a răspuns:

Da ma, te place putin.
mai departe tine de tine cat si cum te apropii de ea.
observa la tipii mai mari cum se comporta cu fetele de care le e drag: cu multa incredere le incearca de cap pana cedeaza una.

| Chitina98 a răspuns:

Sa astepti sa-ti spuna ea prima este ca si cum ai astepta zapada in desert, niciodata nu va face primul pas, spune-i ce simti, cu curaj, altfel tie o sa iti para rau happy