| PurSiSimpluGenial a întrebat:

in clasa mea este o fata super frumoasa. Mie si la inca 2 baieti din clasa ne place de ea. Ma gandesc daca de Valentines Day sa ii dau un cadou...Adica nu stiu, ma simt naspa cand stiu ca o sa ii mai aduca inca cineva cadou..Pareri?(Apropo sunt indragostit de ea de o saptamana)

3 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Ce ii place ei?
Gandeste la asta si iai ceva pe placul ei ceva ce isi doreste mult.
Flori: Crini Trandafiri
Cadouri: cutie de bomboane exclus!
ceva special ce ii place.
Bafta!

| momo0988 a răspuns:

E o idee proasta daca vrei sa i-o dai la scoala... daca nu are prieten invit-o in oras zi sa iesiti la un suc, nu-i lua un cadou ca o sa se simta naspa mai ales daca nu este una dintre fetele fitoase! ia-i un trandafir rosu si fa-o sa rada vb mult fa-o sa se simta bine! crede-ma o sa meargawinking

| PurSiSimpluGenial explică (pentru momo0988):

Am uitat sa zic...am 13 anihappy