| DubluS a întrebat:

Salutare baieti si fete, sunt un baiat in varsta de 16 ani clasa a X-a sa zicem ca imi place foarte mult de o fata din clasa a 9-a, o fata frumoasa, roscata, cu ochii foarte frumosi si un caracter puternic.
Prin intermediul unor prieteni mai vorbeam cate putin, (foarte putin) zilele astea chiar mi s-a pus pata pe ea, adica chiar imi place de ea si as vrea s-o cunosc mai bine.Asa ca va cer niste pareri cum sa fac sa ii atrag atentia, m-am gandit sa-i ofer un mic cadou "o carticica" facuta de mine in care sa scriu ceea ce simt decorata frumos si o ciocolata (stiu cai plac dulciurile) astfel m-am gandit ca ar fi un gest frumos sa imi zic sentimentele printr-un cadou.Desi as putea face rost de id-ul ei prefer sa mi-l zica ea face 2 face. Daca aveti niste sfaturi pentru mine ce sa fac, daca fac bine, daca da cum sa-i dau cadoul (n-as vrea sa fie de fata si colegii poate s-ar simtii stanjenita.
Orice sfat de primit.

4 răspunsuri:
| Vanesituca a răspuns:

Dreq carte:O:O esti in anii 70raised eyebrows mars la ea si ****a fffff simplu:*:*:*

| Vanesituca a răspuns:

EE dah asa mai merge am crezut ca e o carte veche pe care o gasesti in bibliotecarolling on the floor))))rolling on the floor asa merge:*:*>big grin

| vlad12 a răspuns:

Pai nu prea e bine...TRebuie sa se-n tample natural, nu sa o atragi cu cadouri... Daca vrei sa-ti zici sentimentele stiu eu cum sa le zici. Poti sa te prefeaci ca vii fara motiv(bine tu te furisezi)si cand vine cu carti ai si tu carti si te prefaci ca nu esti atent si va impingeti.va luati cartile ale fiecarui si cand le ridicat va privit in ochi si ii zici buna, buna.si vorbiti voilove struck