| ToTuleOK a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Ce culoare sa aiba ochi unui baiat ca sa va atraga atentia?
Pe scurt ce culoare va place mai mult?
1.Caprui
2.Verzi
3.Albastri

18 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Nu cred ca atractia "prima data" consta in ochi, ci in comportament si altele...dar ca sa-ti raspund la intrebare 1. si (2.un pic)laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate culorile de ochi atrag atentia.

| Raiiiisa a răspuns:

Negrii si cei verzilove struck
Atentia nu mi-o atrage culoarea in totalitate ci si faptul in care stie sa si-i puna in evidentahappy

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Îmi plac toate tipurile de culori, dar în special, la un băiat, ochii negri.
Pa, pa.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Ochii caprui mi se par cei mai frumosi si mai calzi.mi se par putin misteriosi.happyacum depinde de fiecare persoana ce gusturi are.in general toti sunt frumosihappy

| darnme a răspuns:

Sincer, imi plac cei caprui-negri.

| RazvanRms a răspuns:

Toate fetele vor baietii blonzi cu ochii albastri cred laughing.

| Peachy a răspuns:

4.negrii big grin

| Dariusuu a răspuns (pentru Peachy):

Si ce mai astepti?

| Peachy a răspuns (pentru Dariusuu):

Am raspuns eu cum ca as fi astepta ceva?

| 1123152525 a răspuns:

3.albastri
Funda?

| MIDnightMoon a răspuns:

Pe mine nu ma atrag ochii laughing Dacă ii văd freza love struck, apoi faţa, apoi personalitatea şi doar apoi ochii laughing. Dar să zicem că ador băieţii cu ochi rari şi deosebiţi, albastru spre grii sau verde dechis love struck

| Deeeni a răspuns:

Toate culorile sunt frumoase. Daca as alege una asi fii superficiala...
Toti suntem frumosi happy.

| hellaw a răspuns:

Nu. mie nu imi plac blonzii cum scrie mai sussmug. dar la intrebarea ta aleg 3.

| nata2008 a răspuns:

Sincera sa fiu nu am un criteriu aparte, dar, coincidenta sau nu am fost mereu atrasa de baietii cu ochi caprui, Insa nu aceasta e principalul, important sa te priveasca asa asa cum nu te pot privi altii ))

| PapushaCuSciplici a răspuns:

Mie personal la un baiat imi plac ochii Caprui, dar acum depinde de tine

| rose93 a răspuns:

Caprui,sunt cei mai calzi si acum depinde ce culoare au si ochii tai
daca ai ochii reci(albastri sau verzi)clar cel mai bine sunt ochii caprui iar daca ai ochii caprui e bine sa gasesti pe cineva cu ochii reci pentru ai putea da din caldura ochilor tai

| danyelala a răspuns:

Nu prea conteaza, in ochii mei. Daca ti-as spune ca aspectul nu conteaza, as minti.Acela conteaza prima data cand il vezi, te uiti la fata normal.Mie imi plac toate culorile, fiecare are farmecul ei. Sper ca te-am ajutat!happy