| emilianoemi2012 a întrebat:

intrebarea mea este : Cum poti sa ati dai seama daca o fata este virgina sau nu? ma refer la comportament.Ma refer din priviri si din ce gesturi face.

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Nu exista metoda sa iti dai seama de asta. Nu poti afla decat intreband.
Nu te lua dupa ce ti-au zis mai jos ca : e mai timida cu baietii, ca nu ii lasa sa-i puna mana pe fund etc.
Astea tin strict de personalitatea fiecarei fete, nu de virginitate.

7 răspunsuri:
| catalinutz1288 a răspuns:

O fata care nu mai este virgina este mult mai deschisa si se simte mult mai confortabil in compania baietilor decat o fata care este virgina.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu exista nici un criteriu vizibil doar prin care sa evaluezi aceasta situatie.

| Iunona a răspuns:

Nu exista un anumit tipar. Dar in general o fata virgina nu te lasa sa ii pui mana pe sani, fund, sa o pipai in general.

| AnnonnyMa a răspuns:

Nu poti.:*

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

O virgina nu te lasa sa vorbesti necuvincios sau sa o atingi in anumite locuri.

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nnu se da la toti cocalarii. dar cati ani are fata?

Răspuns utilizator avertizat