| Capatina_Bogdan_1997 a întrebat:

Cum iti poti da seama la o fata ca nu mai e virgina laughing big grin dau funda

Răspuns Câştigător
| ravyALEX a răspuns:

Cand bagi veverita in scorbura, ursu in barlog, cioata in soba happy. Daca ii curce sange din soba, scorbura sau barlog laughing inseamna e e virgina
Daca nu curge sange inseamna ca nu e

| Capatina_Bogdan_1997 explică (pentru ravyALEX):

Ai funa laughing imi place teoria ta cu termeni tai laughing

| ravyALEX a răspuns (pentru Capatina_Bogdan_1997):

Nui asa ca merit fundita?
A da... sa stii ca unele sangereaza foarte putin chiar aproape deloc

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru ravyALEX):

Ce bine stii sa spui fara sa vorbesti prostii! laughing BRAVOO!

21 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai vezi si tu ca iti intra toata laughing

| Jhfdfd a răspuns:

Nu poti asta e problema laughing, doar daca o intrebi happy

| Densis a răspuns:

Nu se vede! Sunt si fete slabe care nu mai sunt virgine si nu se observa nimic. Daca o fata este mai corpolenta sau dezvoltata nu inseamna ca nu mai este virgina.

| neutrino a răspuns:

O dezbraci, aprinzi un bat de chibrit si il pui in fata ei, in fata la pasarica.

| EddiWeed a răspuns:

Proba cu sangele dar nu la toate curge..sau o duci la genicolog

| christianlaroka a răspuns:

O verifici

| CeInteleptul a răspuns:

Mai intai trebuie sa fii cu fete
ca sa iti dai seama
totul vine cu experienta!

| Lapusneanu a răspuns:

Certitudine nu exista. Proba cearsafului nu e concludenta, unele pot sa sangereze foarte putin la primul contact aproape imperceptibil, iar altele au himen elastic.

| CristinaForTPU a răspuns:

Poi... cum vrei sa observi?
Daca o sa faceti sex. cand i-o bagi i curge sange. ceea ce inseamna ca e virgina. daca nu-i curge sange nu e virginabig grin altfel nu cred

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaForTPU):

Ești neinformată, ar trebui să știi că unele femei nu sângerează la deflorare din cauză că nu au himen vascularizat.

| Capatina_Bogdan_1997 explică:

Pff imi arata ca ati comentat dar nu arata ce ati comentat straight face nu va vad raspunsurile

| Capatina_Bogdan_1997 explică:

Multumesc anticipat happy

| Capatina_Bogdan_1997 explică:

Offf, pff iar nu vad raspunsurile straight face

| diiiiiana4cka a răspuns:

Iti dai seama tare mult dupa comportamentul ei,daca se comporta ca o nebuna, sare in gitul la toti, sigur a avut relatie, sau dupa sini, daca sunt moi si lasati in jos inseamna ca nu mai e virgina!

| Rree a răspuns:

Introduci intregul in fractie, falusul in vagin, daca are loc o extorsiune si se declanseaza o scurgere rosie numita sange atunci fata oficial a fost virgina!

| mdr0099 a răspuns:

Se vede dupa felul cum merde si felul picioarelor si dupa anturaj. si dupa felul cu vorbeste

| nocx a răspuns:

Deci imi pare rau sa va stric visele dar nu e neaparat sa curga sange daca e virgina