| Razvanel007 a întrebat:

Salut.
Cum poti sa iti dai seama daca o fata e virgina sau nu? Ma refer daca exista diferente la corp.

Răspuns Câştigător
| AlinChiriac a răspuns:

Sunt foarte multe de spus, despre acest lucru. Trebuie sa citesti foarte multe documentarii, articole ca sa iti poti forma atat gandirea cat si simturile. Tot ceea ce iti pot spune este ca, in mare parte fetele pe care vrei tu sa le descoperi sunt mai retrase, nu sunt foarte vorbarete si nici cu imbracamintea nu se prea descurca de multe ori.

Atata vreme cat o fata a avut un prim contact sexual, poate chiar si mai multe. De atunci corpul se dezvolta radical. Va incepe sa arate din ce in ce mai bine, se va ingriji cu mult mai multa atentie, va incepe sa rada la glumele tuturor, sa se alature tuturor grupurilor pe care le observa etc.

Nu te astepta sa fie atat de simplu sa iti raspunda cineva la o intrebare. Chiar si cei foarte priceputi pot da rateuri cateodata. Corpul feminin e inselator de cele mai multe ori, genul cameleonului. Nu iti poti da seama de foarte multe lucruri, cu exactitate. happy

| SnyVi a răspuns (pentru AlinChiriac):

Inseamna ca nu mai am nici o colega de clasa virgina

12 răspunsuri:
| nely19 a răspuns:

Problema este ca nu ai cum sa iti dai seama numai in cazul in care ai un contact sexual, bafta

| aisha01eu a răspuns:

Fetele nevirgine au de obicei sanii mai "umflati" si soldurile mai proeminte, gen forme mai feminine. Dar nu e obligatoriu.

| rhados a răspuns:

Cel mai simplu si fara rusine o faci dupa metoda traditionala mai, ii tii o lumanare aprinsa la curulet si ii suflii in pasarica, daca se stinge lumanarea, clar nu mai este virgina laughing

| Gaviota a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca e virgina pana nu te culci cu ea, unele fete pot fii dezvoltate, dar nu neaparat pentru ca au facut-o.intelegi?

| neutrino a răspuns:

Torni apa (calduta): daca da pe rascoale, este virgina.

| Felys a răspuns:

Nu ai cum, nu este un simptom virginitatea, la baieti se vede pe fata asa ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| December a răspuns:

Nu prea ai cum sa-ti dai seama. E complicat. Exista un tipar dupa care poti sa banuiesti, dar nu e un tipar general. Se spune ca iti poti da seama dupa comportament (daca e f timida, se imbraca mai "ciudat", nu e foarte sociabila, face anumite gesturi) dar nu e valabil pentru toate fetele.

Răspuns utilizator avertizat
| IonutStefan96 a răspuns:

Nu prea exista!
Singura modalitate este daca ea(fata respectiva)reuseste sa-ti trimite poza cu pasarica ei...atunci iti dai seama fara sa-i bagi degetul in vagin!
daca intre cele 2 buze atarna o pielicica(se vede de la o posta)nu mai e virgina!

| Razvanel007 explică:

Eu am mai intrebat niste amici..si ei mi-au rasp ca dupa contactul sexual cu cateva saptamani se modifica fundul...devine un pic mai mare....sanii sunt mai rotunzi.