| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti da seama daca o fata nu mai e virgina?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aşa... pur şi simplu doar văzând-o şi stând de vorbă cu ea (chiar şi despre sex)?! Nu ai cum.
Poţi să-ţi dai seama doar ştiind că e în genere sinceră, întrebând-o.
Dacă e o fată cu care ai o relaţie, e bine s-o întrebi şi să fie sinceră.
În acest caz, îţi dai seama când te culci cu ea pentru că e foarte strâmtă. Cât priveşte sângerările la primul contact sexual sau durerile excesive... alea sunt aspecte relative.
Oricum, doar văzând-o fără să o cunoşti şi fără să o întrebi, nu ai cum să-ţi dai seama.

| Rukhsandra a răspuns:

Doar daca esti doctor ginecolog si o "controlezi" in rest poti doar s-o crezi pe cuvant laughing

| vlaaddd a răspuns:

Bagi degetu' laughing

| Mihaic93 a răspuns:

O iei de mana si-o duci la ginecolog.

Răspuns utilizator avertizat
| deea_8141 a răspuns:

Te uitilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti poti da Seama dupa solduri pentru a putea tine copilul mai bine!