| Raul232 a întrebat:

ma numesc Raul
Imi place de o fata e mai mica ca mine cu 1 an si nu stiu cum sa o abordez, ma puteti ajuta ce sa ii spun va rog.
Voi cu ati inceput conversatia asta cu prietenele/prietenii vostrii
Funda cine raspunde primul
Multumesc TPU

Răspuns Câştigător
| devil32angel23 a răspuns:

Pai ia o si tu usor de exemplu invit o in oras i ai un buchet de flori si fi cat mai deschis cu ea. Incearca sa afli cat mai multe detalii despre ea despre familia ei te prezinti si tu si usor usor de deschide. Ii poti cere numarul ei de tel

1 răspuns:
| Costin_Stefan_M._1999 a răspuns:

Numai încerca să o abordezi în fel și chip, spune-i ce simți și cel mai important niciodată să nu asculți de gură oamenilor! Eu nu am facut-o și iată am 2 ani cu prințesă mea, Baftă!