| ItsMatrix a întrebat:

:p
Deci, cum sa te epilezi in zona genitala? (barbati) Ce instrument este mai sigur si cum pot preveni aparitia bubitelor sau roseala?
E bun pentru folosit inainte spuma de barberit iar apoi un gilette?

Funda!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Te barbariesti cu un gilette nou nu folosit apoi spuma de barberit sau sapun anti-bacterian apoi te dai cu solutia cu care te dai dupa barberit, un pic te vei irita dar va trece

| ItsMatrix explică (pentru RAY):

Da, e pentru prima data la mine. Sa vedem daca e bine cum fac :
1.Fac inainte un dus.
2. Aplic o crema de barberit?
3.Dau cu gilettu'.
4.Ma spal cu sapun?
5. Aplic solutia cu care. ma dau dupa barberit desi nu ma barberesc? rolling on the floor)

| RAY a răspuns (pentru ItsMatrix):

1 da faci dus
2 aplici gelu, sau sapunul acela pe partea de piele cu par
3 iei gilettul si treci la treaba incepi sa razi usor partea cu par dar cu atentie
4 te speli si dai cu acea solutie
dar de ce vrei sa te epilezi?

| ItsMatrix explică (pentru RAY):

Hmm pai ma pregatesc de sfarsitul lumii rolling on the floor))
de 21 decembrie. sex sex big grin

| RAY a răspuns (pentru ItsMatrix):

Dar gandeste ca te va manca si isi va vi si frig, in plus ce legatura parul cu vaginul?

| ItsMatrix explică (pentru RAY):

Imi va fi frig la "coa."? :O
Si de ce o sa ma manance? big grin

| RAY a răspuns (pentru ItsMatrix):

Tu de ce crezi ca avem par? ca sa ne tina de caldura

pai un pic de vei irita te va manca o zi, doua, asta vara pe caldura e fb sa nu transpiri dar nu iarna

| ItsMatrix explică (pentru RAY):

Daca ma epilez miercuri trece pana vineri?

| RAY a răspuns (pentru ItsMatrix):

Da e posibil, depinde ce solutie de anti -iritare folosesti

| ItsMatrix explică (pentru RAY):

Baga idul meu :ady. x768 si vorbim maine big grin. noapte buna si mersi. ai funda

| RAY a răspuns (pentru ItsMatrix):

Tenks,nb

17 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu te iriti ma, n-ai nevoie de spuma sau mai stiu eu ce, poti folosi gel de dus si un gilette. Eu asa am facut tot timpul si nu m-am iritat niciodata.

| afrodita3333 a răspuns:

Cu un gilette si cu sapun, gel de dus sau crema de ras daca vrei. Dupa poti folosii crema de galbenele.Este uleioasa, intra greu in piele dar e cea mai buna pentru ca previne inflamatiile, cosurile, infectiile si altele.

| Ycu a răspuns:

Cu lopata!

| Ycu a răspuns:

Vorbind serios, poti folosi bicul si cu sapun nu neaparat spuma de ras, daca e pentru prima data poti folosii si o crema epilatoare pentru piele sensibila. Cius.

| Alison95 a răspuns:

Nu e buna nici spuma, nici gilettul. Risti sa te iriti rau si sa te apuce mancarimea.
Iti recomand un epilator sau niste benzi cu ceara rece ( se gasesc la farmacie) sunt foarte eficiente. neiritabile, potrivite pentru zona genitala.

nu vreau funda, vreau un like. ( nu e pagina de fete) sunt poze cu Derp, animale. funny :)

http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here

| Oaste a răspuns:

Cel mai bine este sa folosesti coasa

| Patrick1 a răspuns:

Risti sa te tai cu un Gilette si cine stie poate ramai si fara OO! big grin
Eu ti-as recomanda o masina de tuns!winking Curat si fara riscuri! Succes! big grin