| Matei4 a întrebat:

Buna tpu..am o intrebare. am 13 ani si penisul de 10 centimetri. cand ma masturbez pielea penisului se duce in jos odata cu mana mea si penisul se decaloteaza automat si e dureros e normal asa ceva?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

E normal. Foloseste un lubrifiant. Tu nu stii sa te masturbezi. Cauta pe site-urile porno cum se face. Pui la serch "Handjob" in caz ca nu stii cum e in engleza. Si sa nu folosesti niciodata ulei de bucatarie ca lubrifiant sau alte creme. Gasesti la magazin lubrifiant, la raionul de prezervative, tampoane si alte balarii ce o mai fi pe acolo.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu mai trage asa tare de piele. E normal sa te doara daca dai cat poti de tare din mana. Ia-o mai usor, trebuie sa porti delicat cu penisul ca o sa ai nevoie de el toata viata, nu sa dai cu ura in el. Si pana la urma e al tau. Trebuie sa ai grija de el.

| Matei4 explică (pentru GdX):

Ideea e ca atunci cand il prind in mana pielea este extrem de aderenta si se duce odata cu mana mea

| GdX a răspuns (pentru Matei4):

E normal. Foloseste un lubrifiant. Tu nu stii sa te masturbezi. Cauta pe site-urile porno cum se face. Pui la serch "Handjob" in caz ca nu stii cum e in engleza. Si sa nu folosesti niciodata ulei de bucatarie ca lubrifiant sau alte creme. Gasesti la magazin lubrifiant, la raionul de prezervative, tampoane si alte balarii ce o mai fi pe acolo.

| ngllllll a răspuns:

Nu iti dai seama cat de mult rau ii faci. Iti maltratezi propriul corp.