| stereaalex1 a întrebat:

Prietena mea e din din alt sat fata de mine. Deci ne vedem doar in weekend. In rest vorbim la telefon si prin mesaje.
Cum pot face sa mentin o relatie bună, avand in vedere ca e distanta intre noi...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa incerci sa te intalnesti cat mai des cu ea, iar atunci cand va intalniti sa stai cu ea cat mai mult posibil. Sa fii mereu tandru, iubitor, si daca poti sa o surprinzi mereu cu cate un cadou, chiar si cu unul simbolic si de fiecare data pe cat este posibil sa-i oferi mereu macar o floricica. Succes!

1 răspuns:
| Dontsaygoodbye a răspuns:

Să faci ce ai făcut și până acum. Să vorbiți zilnic și să vă vedeți de câte ori aveți ocazia, în rest să fie înțelegere, iubire și tot ce ține de o relație.