| SwagLord a întrebat:

recent am avut sex cu iubita mea (m-am dezvirginat) si nu am folosit prezervativ sau lubrifiant. Astazi am observat ca am pe capul penisului o pata mica rosie precum o mica iritatie. Sa imi fac griji? Ofer funda

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca persista mia mult de 36 de ore, in ciuda unei igiene corecte, du-te la un dermatolog ca inseamna ca ai facut o infectie (fie nu v-ati facut analizele obligatorii inainte, fie nu ati respectat igiena necesara actului sexual)

| CuttiePie a răspuns (pentru Brigaela):

Infectia iese din discutie happy

| Brigaela a răspuns (pentru CuttiePie):

Nu ai cum sa o scoti din discutie, chiar daca v-ati facut analizele obligatorii si ati respectat igiena necesara, fiindca exista infectii asimptomatice care ies greu la analize dar totusi pot fi transmise. Viata sexuala inseamna un oarecare risc de infectii genitale, indiferent de metodele de precautie folosite

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti face griji ca nu ai nimic.de la masturbare nu faci asa ceva.da las-o usor cu fanteziile bre.usor.

Răspuns utilizator avertizat
| CuttiePie a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji, in 3 zile trece, a aparut deoarece nu ati folosit lubrifiant, bucurati-va de partide!

| CuttiePie a răspuns:

Infectia iese din discutie happy