| anonim_4396 a întrebat:

sant indogastit de o fata sant 6 a ia invata numai 10 si ieu sant mai 5 si 7 ma ajutati va rog frumos dau funa pentru cel mai bun raspuns

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ce vad! Cum e posibil sa ajungi in clasa a sasea si sa nu stii sa scrii!

| UnBaiat439 a răspuns:

La cum ai scris, nu cred ca ai sanse ("ieu","ia","sant")

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Cere ciuva sa traduca ce vrei sa zici, altfel nu intelegem! Numai bine

| djlukass a răspuns:

Acum in clasa a 6-a asa se invata? cat despre scrisul tau se vede ca e de 5, probabil nici 5, habar n-am cum ajungi tu la nota aia. Spune drept, copiezi la lucrari este?

| Djnicnr a răspuns:

Slabe sanse sa primesti un raspuns la o asa intrebare!

| Djnicnr a răspuns:

Ma,atata am incercat sa imi dau seama ce ai vrut tu sa intrebi.dar orice ar fi, nu incerca sa-i spui ca esti "indogastit"de ea! Daca vorbesti precum scrii, sunt sanse foarte slabe sa inteleaga ceva din ce-i spui!

| Anaconda3 a răspuns:

Ba puța prima data invata sa scrii romaneste si apoi sa pui intrebari ok

| LlamaWSS a răspuns:

Invata! rolling on the floor

| D3nis a răspuns:

E,si care *** ii intrebarea?