| cocp a întrebat:

sant in classa 6 a, imi place de o fata, ia invata mai bine si are pe altu ce sa fac sa ma placa, va rog raspundeti va dau funa

Răspuns Câştigător
| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Pai simplu. Du-te noaptea si rade-l pe ala in cap, sa vezi ca n-o sa-l mai placa si o sa marga la tine...
Funda?!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Skilline2012 a răspuns:

Voi cei care puneti intrebari de genul, ar trebui sa stiti singuri ce sa faceti...

| Miladincaa a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ca nu poti sa faci pe nimeni sa te placa. din pacate nu exista o vraja sau o potiune a dragostei.
in al doilea rand trebuie sa treci peste stereotipul de " superioritate", nu judeci o persoana dupa felul in care invata, eu te sfatuiesc sa incerci sa ii devi prieten.
asa poti sa afli ce ii place si ce nu, ii poti afla gandurile si astfel poti sa castigi puncte in fata " rivalului" tau.

| SKuLL909 a răspuns:

Esti in clasa a 6 a. Copilee! Ce rezolvi tu daca ai gagica acum ca oricum la anii tai este doar de...jmecherie. Mai asteapta un an caci acum o relatie nu tine mai mult de juma' de an la oameni maturi, dapoi la copii.