| DarknessKirin a întrebat:

se apropie valentine's day si eu nu am inca prietena, desi am una in vizor de vreo 2 luni(este fosta prietena), e cu o clasa mai mare decat mine si nu stiu cum sa ii spun ce simt pentru ea (din nou)...seamana mult cu mine si cred ca ne potrivim... aveti vreo idee? Va rog nu dati raspunsuri gen "Du-te direct la ea si spune-i"

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Spune-i ca o ai in vizor de ceva vreme si ca ai vrea sa-ti faci o viza pentru a intra in vizuina ei.
a? desteapta sunt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Chiar deloc.

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

M-a sunat Bugs Bunny, a zis ca-si vrea morcovul din c. urul tau inapoi.
nu mai fii asa ciufut.

| Fabian20 a răspuns:

Sfatu meu...mai bine singur pana dupa luna martie daca tii la buzunarlaughing))

| ByaBella a răspuns:

Buna.Daca ea te place dai si tu niste semne, uitate la ea incearca sa vorbesti cu ea si poate ea iti va spune ca te place, daca tu esti mai timid. Daca ai curaj ar trebui sa-i spui chiar tu si sa nu pui pe altii. Sper ca te-am ajutat bafta!

| melly11 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu ea si sa-i afli parerea. Succes!