| anonim_4396 a întrebat:

spuneti mi si mie care este motiv pentru inaparitia erectiei adica nu pot sa ma "trezesc" adica am patit-o doar o data si mi-e frica sa nu apara si a doua oara, faptul ca nu am mâncat sau faptul sa stiu ca poate veni cineva peste mine are cum sa influențeze erectia

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Mancat mult, foame, baut mult, frig, oboseala, boala (mai ales cu febra mare), o baie prea calda inainte, toate iti influenteaza erectia.

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Cam primitiv te exprimi! Este vorba ca nu ai erectie cand esti singur sau cine sa vina peste tine? fii mai coerent in a intreba.

| iulianbalan a răspuns (pentru epurasu):

Deci a venit prietena mea la mine si a facut aproape orice dar nimic din ce cauza?

| Emilian65 a răspuns:

Inaparitia erectiei, ce intelegi tu prin acest fenomen? Nu ti se scoala penisul cand vrei tu? Poate are si el motiv de nu se mai scoala.

| SkyPilot a răspuns (pentru Emilian65):

Ca sa citez din presa romaneasca, "beneficiaza de un impediment" happy

| lpavel a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa zici? Nu ti se scoala sau ce? vorbeste putin mai deschis!