| ANONIM5922505 a întrebat:

Salut TPU, stiu ca pare putin ciudat, dar de fiecare data cand imi ating capul penisului(interior, nu cand am preputul peste) simt o durere. Cum credeti ca as putea rezolva? (rog seriozitate)

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Așa este la toți. Unii suportă, alții mai puțin.
Dar ca să, scadă puțin sensibilitatea capului, trebuie atins de cât mai multe ori pe zi. La duș spălare normală, fără reținere și cu săpun, nu doar apă simplă. Ai prins ideea, cu cât vei atinge mai des, cu atât va scădea sensibilitatea, și durerea care o simți.
Unii, și-o țin decalotată complet în chiloți, la ăia normal că s-a obișnuit, și nu îi mai simt durere pe zona capului.

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Nu ai cum să rezolvi, e ceva normal. Simți durere pentru că pielea de pe mână e foarte uscată iar glandul e foarte sensibil. Încearcă cu o cremă lubrifiantă, sau cu un vagin happy