| Seepty a întrebat:

sunt indragostit de o fata frumoasa i-am spus multe lucruri siropoase dar ea iubeste pe altcineva si nu stiu cum sa fac sa se indragosteasca de mine si sa ne iubim.

Răspuns Câştigător
| Ciuciulina34 a răspuns:

Pasul 1 : afla chestii despre ea, poate ei nu-i plac lucrurile siropoase
pasul 2: afla cei place la tipul celalalt si incearca sa o seduci cu armele acelui baiat
pasul 3 : imbracate in genul ei
pasul 4: comportate in stilul ei
pasul 5 : fii popular, adica nu popular gen popular fii cunoscut si apreciat, iubit de toate fetele poate asa o faci si geloasa nai de unde sa stii
pasul 6:date la ea cu ce faci baby nu cu o dragostea mea... bla bla bla caci o adormi pe saraca fata

SUCCES

funda?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Adica sa-i strici ei fericirea.

| Seepty explică:

Mersi fatadetreaba o sa-mi fie de ajutor!

| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Nu vreau sa para ca sunt un baiat rau dar chiar daca vrei pune o prietena (sexy/frumoasa) sa il ea in brate si sal sarute daca vrea si ea nu cu forta si fa o poza si arataio fetei.

| AndrewRippedbyLife a răspuns:

Probabil si ea se intreaba cum sa-l faca pe acel baiat sa o iubeasca in cazul in care nu e reciproc