| DeepEyesClaudia a întrebat:

Sunt indragostita de un tip, ne intelegem foarte bine, dar nu ne vedem atat de des, si oricum atunci cand ne vedem, mai sunt si alti prieteni. As vrea sa ma apropii mai mult de el, dar... cum as putea sa fac astfel incat sa fim numai noi doi, fara ca el sa se simta stingher?

Răspuns Câştigător
| andrrei08 a răspuns:

Cauta o un pretext sa te intalnesti doar tu cu el, de exemplu spune-i ca ai nevoie de ajutor cu ceva, sau fura-i ceva in gluma si prefa-te ca ai uitat sa il dai inapoi si sa va intalniti sa il inapoiezi, etc. Gasesti tu o scuza. si cand va intalnititi stati de vorba mai mult, iar la sfarsit spune-i ca ar trebui sa va mai intalniti mai des sa stati de vorba ca a fost placut.

1 răspuns:
| pisicutamiaulala a răspuns:

Pai poti vorbi cu prietenii tai sa te ajute adica sa il cheme pe el intr-un loc si pe tine la fel iar ei sa nu vina atunci voi puteti sta linistiti!