| DeepEyesClaudia a întrebat:

Sunt indragostita de un tip, ne intelegem foarte bine, dar nu ne vedem atat de des, si oricum atunci cand ne vedem, mai sunt si alti prieteni. As vrea sa ma apropii mai mult de el, dar... cum as putea sa fac astfel incat sa fim numai noi doi, fara ca el sa se simta stingher?

Răspuns Câştigător
| Fluturemov a răspuns:

Fataaa laughing cum adica? atunci cand te int cu prietenul trebuie sa mai fie si alti? laughing sau voi aveti nevoie de martori daca se int cevahee hee

Poi tu vb cu pr tau si zi ca vrei sa va intalniti doar voi singuri.Ce e asa de greu? Spune-i ca nu te simti bine cand sunt mai multi si vrei sa stai singura cu el. Daca nu e de acord ins ca nu vrea de fapt sa stea cu tine.
Bafta :*!

1 răspuns:
| DeepEyesClaudia explică:

Da, ok, dar trebuie' sa gasesc o scuza ca sa ne intalnim singuri.